Kompiuterinių tinklų projektavimas
Default image
Aprašymas

Kompiuterinių tinklų projektavimo metu sukuriamas veiksmingas ir patikimas tinklas, atitinkantis įmonės (organizacijos) poreikius ir tikslus.

Kompiuterinis tinklas pagal poreikius

Kompiuterių tinklo projektavimas - tai kompiuterių tinklo, atitinkančio konkrečius organizacijos poreikius ir reikalavimus, projekto (plano) kūrimo procesas. Jis apima tikslų ir uždavinių, taip pat įrenginių, protokolų ir technologijų, kurie bus naudojami tinklui kurti, nustatymą.

Projektavimo procesas vyksta keliais etapais:

  • Reikalavimų išsiaiškinimas - verslo ir techninių reikalavimų tinklui, naudotojų skaičiaus, naudojamų taikomųjų programų, tinklo našumo reikalavimų, ir kitų poreikių nustatymas.
  • Tinklo topologijos projektavimas - žvaigždės, magistralės, žiedo ar tinklelio topologija, kuri geriausiai atitiktų organizacijos poreikius.
  • Tinklo įrenginių parinkimas - maršrutizatoriai, komutatoriai ir ugniasienės, kurie bus naudojami kuriant tinklą.
  • Tinklo protokolų ir technologijų pasirinkimas - TCP/IP, VLAN ir VPN, kurie bus naudojami siekiant užtikrinti patikimą ir saugų ryšį tarp tinklo įrenginių.
  • Tinklo projekto patvirtinimas - tinklo projekto patikrinimas siekiant įsitikinti, kad jis atitiks organizacijos reikalavimus, pageidaujamą tinklo našumą ir saugumą.

Kompiuterių tinklo projektavimas yra svarbus procesas, padedantis organizacijoms sukurti patikimą, saugią ir keičiamo dydžio tinklo infrastruktūrą, kuri gali padėti įgyvendinti jų verslo tikslus ir leisti pasiekti užsibrėžtus tikslus.

75 €
INTERNETAS
UAB
Įmonės kodas: 304456876
Gavėjas: Internetas, UAB
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius