Paslaugos
service
Virtualių ir privačių tinklų diegimas (VPN)

Sukuriami virtualūs ir privatūs tinklai leidžia bendrame tinkle duomenų mainus atlikti efektyviai ir saugiai.

VPN (Virtual Private Networks)

VPN reiškia virtualųjį privatųjį tinklą - tai tinklo technologija, leidžianti naudotojams sukurti saugų ir privatų ryšį su viešuoju tinklu, pvz., internetu.

VPN sukuria saugų kanalą tarp naudotojo įrenginio ir VPN serverio, kuriuo šifruojami visi per šį kanalą perduodami duomenys. Tai reiškia, kad visi internetu perduodami duomenys, pavyzdžiui, slaptažodžiai, kredito kortelių numeriai ar kita slapta informacija, yra apsaugoti nuo įsilaužėlių ar kitų piktavalių perėmimo ir pasiklausymo.

VPN dažniausiai naudoja asmenys ir organizacijos įvairiais tikslais, pvz:

 • Privatumo internete apsaugai - VPN gali būti naudojamas siekiant paslėpti naudotojo IP adresą ir veiklą internete nuo trečiųjų šalių.
 • Prieigai prie turinio, kuriam taikomi geografiniai apribojimai - VPN gali leisti naudotojams pasiekti turinį, kurio prieiga ribojama dėl jų geografinės padėties, pvz., transliacijos paslaugų, naujienų svetainių ar žiniasklaidos platformų.
 • Saugi nuotolinė prieiga - VPN gali būti naudojamas darbuotojams suteikti saugią prieigą prie organizacijos tinklo iš išorės internetu, kad jie galėtų dirbti iš bet kurios pasaulio vietos išlaikydami įmonės duomenų konfidencialumą.

Apskritai VPN suteikia papildomą saugumo ir privatumo lygį įvairiai veiklai internete, todėl tai yra būtina priemonė visiems, kurie vertina savo skaitmeninį privatumą ir saugumą.

75.00 €
valanda
service
Kompiuterinių tinklų projektavimas

Kompiuterinių tinklų projektavimo metu sukuriamas veiksmingas ir patikimas tinklas, atitinkantis įmonės (organizacijos) poreikius ir tikslus.

Kompiuterinis tinklas pagal poreikius

Kompiuterių tinklo projektavimas - tai kompiuterių tinklo, atitinkančio konkrečius organizacijos poreikius ir reikalavimus, projekto (plano) kūrimo procesas. Jis apima tikslų ir uždavinių, taip pat įrenginių, protokolų ir technologijų, kurie bus naudojami tinklui kurti, nustatymą.

Projektavimo procesas vyksta keliais etapais:

 • Reikalavimų išsiaiškinimas - verslo ir techninių reikalavimų tinklui, naudotojų skaičiaus, naudojamų taikomųjų programų, tinklo našumo reikalavimų, ir kitų poreikių nustatymas.
 • Tinklo topologijos projektavimas - žvaigždės, magistralės, žiedo ar tinklelio topologija, kuri geriausiai atitiktų organizacijos poreikius.
 • Tinklo įrenginių parinkimas - maršrutizatoriai, komutatoriai ir ugniasienės, kurie bus naudojami kuriant tinklą.
 • Tinklo protokolų ir technologijų pasirinkimas - TCP/IP, VLAN ir VPN, kurie bus naudojami siekiant užtikrinti patikimą ir saugų ryšį tarp tinklo įrenginių.
 • Tinklo projekto patvirtinimas - tinklo projekto patikrinimas siekiant įsitikinti, kad jis atitiks organizacijos reikalavimus, pageidaujamą tinklo našumą ir saugumą.

Kompiuterių tinklo projektavimas yra svarbus procesas, padedantis organizacijoms sukurti patikimą, saugią ir keičiamo dydžio tinklo infrastruktūrą, kuri gali padėti įgyvendinti jų verslo tikslus ir leisti pasiekti užsibrėžtus tikslus.

75.00 €
valanda
service
Programinės įrangos priežiūra

Programinės įrangos veikimo sutrikimų šalinimas, versijų atnaujinimas, papildinių diegimas.

Programinės įrangos priežiūra

Tai programinės įrangos atnaujinimo, konfigūravimo ir optimizavimo procesas. Jis apima programinės įrangos pakeitimus, kuriais siekiama ištaisyti klaidas, pagerinti našumą, išplėsti funkcionalumą, pritaikyti programinę įrangą naujoms aplinkoms, platformoms ar vartotojų poreikiams.

Programinės įrangos priežiūrą galima būtų suskirstyti į kelias kategorijas:

 • Pataisymai - tai programinės įrangos sutrikimų ar klaidų, dažnai vadinamų "bugs", taisymas.
 • Pritaikymas - tai programinės įrangos modifikavimas, papildinių diegimas, kad ji atitiktų naujos techninės įrangos ar operacinių sistemų reikalavimus.
 • Tobulinimas - tai programinės įrangos funkcionalumo ar našumo gerinimas.
 • Prevencija - tai programinės įrangos atnaujinimai ir pakeitimai, kuriais siekiama užkirsti kelią galimoms problemoms.

Programinės įrangos priežiūra yra svarbi siekiant užtikrinti, kad programinė įranga išliktų patikima, saugi ir sklandžiai veiktų.

56.00 €
valanda
service
Programinės įrangos diegimas

Įvairios programinės įrangos diegimas pagal individualius poreikius.

Programinės įrangos diegimas

Tai programinės įrangos ar taikomosios programos diegimo ir konfigūravimo kompiuteryje, ar kitame įrenginyje, procesas.

Paleidžiama diegimo programa arba atliekami tam tikri veiksmai, kad programinė įranga būtų įdiegta į įrenginio atminties sistemą. Sukonfigūruojami programos nustatymai, kad programa veiktų optimaliai.

56.00 €
valanda
service
Interneto svetainių priežiūra

Įvairaus tipo internetinių svetainių priežiūra, reikiamų programavimo ir turinio korekcijų atlikimas.

Svetainių priežiūra

 • Svetainės turinio atnaujinimas - naujų puslapių ar tinklaraščio įrašų įkėlimas, esamo turinio atnaujinimas ir pasenusios informacijos pašalinimas.
 • Svetainės funkcionalumo tikrinimas - svetainės funkcijų, tokių kaip nuorodos, formos ir interaktyvūs elementai, tikrinimas.
 • Programinės įrangos atnaujinimas - svetainės TVS (turinio valdymo sistemos), įskiepių ir kitos programinės įrangos atnaujinimas.
 • Klaidų taisymas - nustatomos ir išsprendžiamos svetainėje kylančios problemos (404 klaidos ar kitos techninės problemos).
 • Saugumo priemonės - daromos reguliarios atsarginės svetinės kopijos, pakeičiami slaptažodžiai ir patikrinami saugumo atnaujinimai.

Svetainių priežiūra yra svarbi siekiant užtikrinti, kad svetainė veiktų sklandžiai, informacija joje atitiktų lankytojų lūkesčius.

36.00 €
valanda
INTERNETAS
UAB
Įmonės kodas: 304456876
Gavėjas: Internetas, UAB
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius