Virtualių ir privačių tinklų diegimas (VPN)
Default image
Aprašymas

Sukuriami virtualūs ir privatūs tinklai leidžia bendrame tinkle duomenų mainus atlikti efektyviai ir saugiai.

VPN (Virtual Private Networks)

VPN reiškia virtualųjį privatųjį tinklą - tai tinklo technologija, leidžianti naudotojams sukurti saugų ir privatų ryšį su viešuoju tinklu, pvz., internetu.

VPN sukuria saugų kanalą tarp naudotojo įrenginio ir VPN serverio, kuriuo šifruojami visi per šį kanalą perduodami duomenys. Tai reiškia, kad visi internetu perduodami duomenys, pavyzdžiui, slaptažodžiai, kredito kortelių numeriai ar kita slapta informacija, yra apsaugoti nuo įsilaužėlių ar kitų piktavalių perėmimo ir pasiklausymo.

VPN dažniausiai naudoja asmenys ir organizacijos įvairiais tikslais, pvz:

  • Privatumo internete apsaugai - VPN gali būti naudojamas siekiant paslėpti naudotojo IP adresą ir veiklą internete nuo trečiųjų šalių.
  • Prieigai prie turinio, kuriam taikomi geografiniai apribojimai - VPN gali leisti naudotojams pasiekti turinį, kurio prieiga ribojama dėl jų geografinės padėties, pvz., transliacijos paslaugų, naujienų svetainių ar žiniasklaidos platformų.
  • Saugi nuotolinė prieiga - VPN gali būti naudojamas darbuotojams suteikti saugią prieigą prie organizacijos tinklo iš išorės internetu, kad jie galėtų dirbti iš bet kurios pasaulio vietos išlaikydami įmonės duomenų konfidencialumą.

Apskritai VPN suteikia papildomą saugumo ir privatumo lygį įvairiai veiklai internete, todėl tai yra būtina priemonė visiems, kurie vertina savo skaitmeninį privatumą ir saugumą.

75 €
INTERNETAS
UAB
Įmonės kodas: 304456876
Gavėjas: Internetas, UAB
Adresas: Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius